wtorek, 26 sierpnia 2014

Back to school!

Witajcie kochani!!

Dzisiaj przychodzę do Was z postem pt " Back to school "czyli powrót do szkoły. Za tydzień idziemy już wszyscy do szkoły, cieszycie się?:) Ja się nawet ciesze heh. Moje rozpoczęcie szkoły rozpoczyna się o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej. Dowiedziałam się wczoraj jaki mam plan lekcji, i powiem Wam że jest nawet spoko. Tylko w poniedziałki i czwartki mam na 7:05 i od razu dwa W-F. Nie wiem jeszcze co ubiorę, ale wiem jedno że muszę zacząć już o tym myśleć. Za chwilkę pokaże Wam moje rzeczy i przybory do szkoły. Ja teraz idę do 3 gimnazjum, i stresuję się trochę tymi testami ale miejmy nadzieje że będzie dobrze! Zaczynajmy:

Pierw pokaże Wam mój plecak :) kupiłam go pół roku temu, w drugim półroczu. Ponieważ mój poprzedni plecak z pumy mi się trochę rozwalił, ale nadaje się do użycia jeszcze, i używam go na plaże.

Cena 119.99zł
Następnie pokaże Wam moje zeszyty. Zostawiłam sobie 6 zeszytów z drugiej gimnazjum, ponieważ nauczyciele mówili byśmy je kontynuowali. Ale mam też nowe zeszyty! pokaże Wam tylko kilka z tych nowych, a tak ogólnie to kupiłam ich 30 :) Tak na zapas haha.


 1.Informatyka 2.Geografia 3.Historia 4.Fizyka 5.WOS 6.Chemia 7.Matematyka 8.Polski 9.Brudnopis 10.Plastyka 11.Biologia 12.Niemiecki 13.Dzienniczek 14.Angielski 15.Religia

Kolejna rzeczą będzie mój piórnik! Piórnik mam z zeszłego roku, ponieważ nie mogłam znaleźć żadnego który by mi odpowiadał :(

Nic specjalnego :)

Kolejną rzeczą będzie teczka, zestaw geometryczny, i mój zeszyt na pamiętnik! :) Tak, zaczynam pisać kolejny pamiętnik od 1 września.Na koniec moje buty które dzisiaj kupiłam sobie do szkoły. Prezentują się świetnie! Strasznie mi się spodobały :)

 Cena 50zł
Na koniec mój outfit na wtorek :D

Do następnej notki!
Sandra! :*

1 komentarz:

  1. Fajne rzeczy zakupiłaś :D
    http://emotions-written-on-carts.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń