piątek, 27 września 2013

Jestem znów

Siema ;*

Wiem że nie było mnie od 1 lipca.. ale na początku stwierdziłam że blog mi się znudził.Lecz gdy tak sobie myślałam i myślałam,  i wymyśliłam że nie mogę zrezygnować z czegoś czego już zaczęłam. A jak się coś zaczyna to trzeba to skończyć, więc postanowiłam do was wrócić i odnowić moje pisanie bloga. Mam wielką nadzieje że wyświetleń będzie coraz więcej i że także obserwatorów mi przybędzie :) Co u mnie się działo przez ten cały okres czasu.. Więc tak odbył się ostatnio kolejny zlot :) który miał być ogólnie w Gdańsku.. ale jednak przez hejterów przenieśliśmy się na plaże :) może ktoś mnie widział na plaży Stogi ? :)
Teraz w sobotę czyli jutro będzie kolejny zlot :) na który chciałabym jechać ale nie wiem czy się wybiorę.. może pojadę.
Jak na razie w szkole są luzy , ale już miałam 2 prace klasowe.. i parę kartkówek ...
Doszła mi fizyka oraz chemie.. U mnie w klasie większość woli chemie a pozostałość fizykę.. ja jestem w tej grupie co woli chemie..Nie lubię pani od fizyki bo jest nie miła i trochę wredna.
W poniedziałek jest Dzień Chłopaka :) ale my idziemy w środę do kina ;p nie wiadomo na jaki film jeszcze bo moja klasa nie potrafi się zdecydować na jaki :O są różne propozycje nie którzy chcą iść na "Dianę","Agentów"a nie którzy na "Milerów" w ogóle pomieszane :D W poniedziałek jest debata , i nie które osoby z klasa na to idą .. Mianowicie u mnie jest wszystko dobrze.. dzisiaj miało być nocowanie ale jednak zostało odwołane z różnych przyczyn ..ale będzie za to za 2-3 tygodnie.Nie mogę się doczekać <3
W wakacje poznałam bardzo dużo sympatycznych osób.
Dzisiaj byłam na sesji zdjęciowej z koleżanką.. ale wyszło mi tylko jedno zdjęcie.. więc pokaże tylko te.. ale również pokaże zdjęcia z poprzedniej sesji z Martyną :)

Zdjęcie z dzisiaj :)

Bluzka biała/katana/spodnie jasne/oraz trampki bordowe których nie widać na zdjęciu.

Zdjęcie z poprzedniej sesji z Martyną :)
Kurtka zielono-brązowa/szare spodnie/białe buty.

To by było na tyle w tej notce <3

Do zobaczenia później ..Papa
Sandra <3

4 komentarze: