niedziela, 29 września 2013

Cold , Autumn

Hej misiaczki :*

Jesień jest już tuż tuż, robi się coraz szybciej szarawo ;c oraz jest coraz bardziej zimniej :(
W Polsce jak na razie nie widać jakiś dużych odznak jesieni .. liście nie spadają jeszcze tak szybko jak w tamtym roku, może to i lepiej? Ja mianowicie lubię jesień , więc dla mnie to nie żaden problem ubrać się trochę cieplej.Jesień mi kojarzy się bardzo z zimą.. a za zimą zbytnio nie przepadam ;c
A zwłaszcza wtedy kiedy budzę się i jest jeszcze szarawo oraz zimno i nie chce nam się wyłazić z cieplutkiego łóżeczka.Muszę się wybrać z kimś na jesienne zdjęcia *.* Mam już kupione ciuchy oraz buty na jesień :) Kurtkę mam turkusową skórę albo fioletową z takim cieplutkim polarem, a co do butów to chodzę w trampkach ewentualnie czasem założę buty podobne do glanów/martensów.Czapkę noszę tylko czarną z ćwiekami oraz szary i fioletowy komin do tego :) Raz świeci słońce i jest na prawdę ciepło a nie kiedy jest strasznie zimno pada deszcz i jest pochmurnie.
Teraz będzie kilka zdjęć ;


Teraz kilka fotek przyrody :)Nie chcę za bardzo by po jesieni była zima ;c źle mi to się kojarzy ;c jak będę wstawać do szkoły to będzie jeszcze strasznie szaro ;c Jedyne co lubię w zimie to ten świąteczny klimat gdy możemy się spotkać z naszą prawie całą rodziną <3 ale również lubię siedzieć pod cieplutkim kocykiem z dobrą herbatą oraz laptopem :) wtedy można odpocząć. Każda pora roku ma w sobie jakiś urok i właśnie na tym to polega , prawda?
Dobra to by było na tyle w tej notce :) następna notka pojawi się jakoś w środę.. chyba że trochę szybciej..

Miłej niedzieli :*
Sandra.

5 komentarzy: