poniedziałek, 9 grudnia 2013

Here comes Christmas Eve.


Hej Hej
Dzisiaj mamy poniedziałek i wcale nie jest mi smutno z tego powodu,dzisiaj w szkole było bardzo radośnie.
Śnieg stopniał, i jest wielka chlapa,w nie których miejscach jest może jeszcze śnieg ale nie tak dużo aby się rzucać nim czy coś,bo by się i tak zaraz rozpuścił w dłoniach.Do Wigilii jest jeszcze 15 dni ! kto się cieszy?? Ja bardzo,będę mogła ten czas spędzić z bliskimi mi osobami.Mamy wolne od 20 grudnia do 7 stycznia podajże.Prezenty w szkole dajemy sobie 19 grudnia, na 2 godzinach lekcyjnych, akurat wtedy kiedy ja mam prześwietlenie ale zdążę przyjść na wigilie klasową.Mnie wylosowała Oliwia, i kupuje mi coś związanego z Justinem (na pewno pojawi się TAG ŚWIĄTECZNY gdzie pokażę co dostałam na święta od rodziny i nie tylko) ja za to wylosowałam najpierw Kacpra, ale później się wymieniłam na Monikę, a jeszcze później na Darię.. Już wiem co jej kupię ale nie zdradzę wam tego, bo to ma być niespodzianka :*
Czuję coraz bardziej ten klimat świąteczny,taka radość się we mnie zbiera iż że mogę odliczać ile jeszcze dni do Wigilii. Kto u Was zakłada gwiazdkę na czubek od choinki?? U mnie co roku kto inny, w tym roku może ja założę? Kto wie ..
Od wtorku do środy mam wolne, a w czwartek przychodzimy na 11:50 do szkoły i mamy do 15:30 czyli tak jakby dla mnie to nie miało by żadnej różnicy bo i tak bym nie poszła na wf, więc bym musiała przyjść na 11:50 :)) Muszę się wybrać z kimś na jakąś sesje przed świąteczną.. Opowiadajcie co tam u Was się dzieje..

Pozdrawiam Sandra :*

PS: ZA KAŻDĄ OBSERWACJĘ SIĘ ODWDZIĘCZAM!

5 komentarzy:

 1. Ja strasznie, nie mogę się doczekać<3
  U mnie dużo nauki, ale oczekuję świąt :*
  wpadniesz? http://pandusia5.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia :)
  Spodobał mi się twój blog. Obserwuję
  http://livethemoment1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo nauki .... na szczęście niedługo święta !
  http://my-life-naturella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ładne to pierwsze zdjecie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo Fajny blog ;* Obserwuje licze na rewanż :)

  OdpowiedzUsuń